Magdalena Cadko

O mnie – Dr Magdalena Cadko

Nazywam się Magdalena Cadko i jestem specjalistą medycyny estetycznej.

Akademię Medyczną w Gdańsku ukończyłam 14 lat temu i tak naprawdę mój rodowód to diagnostyka obrazowa, w której jestem lekarzem specjalistą z międzynarodowym dyplomem EDIR zdanym w Barcelonie.

Mój charakter to połączenie dwóch różnych kierunków – ścisłego i zamiłowania do sztuki. Moją pasją od zawsze była sztuka, muzyka i moda – wszystko co związane z pięknem człowieka. Jestem niezmiernie szczęśliwa, iż będąc lekarzem medycyny estetycznej, mogę pomagać swoim pacjentom odkrywać istotę ich ciał i dusz. Jestem zdania, iż medycyna estetyczna to głównie sztuka naturalnego wydobycia piękna, które z pewnych przyczyn nie zostało jeszcze odkryte.

Lukasz Kl
Lukasz Kl
21/12/2022
Pani doktor cierpliwie odpowiiada na każde pytanie, wykazując się dużą wiedzą i rzetelnością.
Sandra Modrzejewska
Sandra Modrzejewska
16/12/2022
Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, idealnie dobrane kosmetyki po zabiegach, pełen profesjonalizm. Do tego piękny i dobrze wyposażony gabinet. Gorąco polecam!
Olga Przychodzen
Olga Przychodzen
15/12/2022
Doktor Cadko to najlepszy wybór. Fantastyczne wyczucie i kontakt z pacjentem, a efekty zabiegów przeszły najśmielsze oczekiwania moje i mojej Mamy.
Nikita I
Nikita I
09/12/2022
dobre
Zula Chadaj
Zula Chadaj
09/12/2022
Polecam!! Pełen profesjonalizm!
Agata Ejnik
Agata Ejnik
08/12/2022
Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka! Bardzo cieszę się ,że trafiłam na taką osobę! Ogrom wiedzy.
dorota gacek
dorota gacek
02/12/2022
Zabiegi u dr Catko to gwarancja najwyższej jakości. To 100% profesjonalistka. Ma świetny kontakt z klientem. Odpowiada na nurtujące pytania, natomiast w trakcie wykonywania zabiegu informuje o bierzących czynnościach. To jedyny lekarz z medycyny estetycznej, któremu w pełni ufam. Stawia na pierwszym miejscu na naturalny wygląd. Serdecznie polecam. Ja przyjeżdżam do Pani dr z drugiego końca Polski.

Chcę umówić się na zabieg!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz umówić się na zabieg – zapraszam Cię do kontaktu.

Do zobaczenia!